Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polsko-Kenijskie Forum Ziemniaczane
Wydarzenie

Polsko-Kenijskie Forum Ziemniaczane

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców sektora rolniczego i spożywczego do uczestnictwa w Polsko-Kenijskim Forum Ziemniaczanym. Wydarzenie odbędzie się 25 stycznia 2024 roku w Hotelu Trademark w Nairobi, Kenia.

Flagi Polski i Kenii

Ziemniak jest drugą po kukurydzy najważniejszą rośliną uprawną w Kenii. Uprawa tego warzywa przynosi zyski na poziomie przeszło 50 miliardów szylingów kenijskich rocznie i jest traktowana priorytetowo przez rząd. Obecnie jednak kenijski sektor ziemniaczany stoi przed wieloma wyzwaniami, do których należy m.in. brak kwalifikowanych nasion, środków produkcji rolnej i agrochemicznych, maszyn i urządzeń rolniczych oraz obiektów magazynowych.

Polsko-Kenijskie Forum Ziemniaczane ma na celu sprostanie powyższym wyzwaniom poprzez wprowadzenie na rynek kenijskich polskich rozwiązań stosowanych w branży ziemniaczanej. Wydarzenie jest dla polskich firm szansą na udział w transformacji kenijskiego przemysłu rolnego.

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod linkiem do 20 grudnia 2023 roku.

Regulamin »

Partnerem merytorycznym Forum jest Polska Federacja Ziemniaka.

  • Wszystko
  • Aktualności (23)
  • Wiedza (21)
  • Kalendarz (106)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.