Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie startupy cyfrowe na STEP Conference w Dubaju
Wydarzenie

Polskie startupy cyfrowe na STEP Conference w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie startupy technologiczne, w szczególności z branży IT, do udziału w wydarzeniu STEP Conference organizowanym przez Dubai Internet City. Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 lutego 2024 r. w Dubaju, ZEA.

Logo Step conference

Dzięki porozumieniu o współpracy zawartemu między PAIH i TECOM Group w październiku ubiegłego roku, Polska Agencja Inwestycji i Handlu może zaoferować zakwalifikowanym startupom indywidualne stoiska na wydarzeniu. Oferta obejmuje zarówno wykorzystanie stoiska, jak i branding na nim. Uczestnicy pokrywają wszystkie koszty związane z transportem i zakwaterowaniem.

Uczestnicy oprócz zaprezentowania swojej oferty, będą również mieli możliwość spotkań z mentorami i wzięcia udziału w warsztatach.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 4 lutego 2024 r.

Regulamin »

Dodatkowe informacje można znaleźć w Regulaminie, na stronie wydarzenia lub pisząc na adres weronika.tomaszewska@paih.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

logo_paih

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (23)
  • Wiedza (13)
  • Kalendarz (73)
  • Centrum Wsparcia (46)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.