Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Organic Food & Eco Living Iberia 2024
Wydarzenie

Organic Food & Eco Living Iberia 2024

W dniach 4-5 czerwca 2024 roku w Madrycie (IFEMA) odbędzie się kluczowe wydarzenie dla branży ekologicznej – targi Organic Food Iberia. Wydarzenie to, wraz z Eco Living Iberia oraz Organic Wine Iberia, jest dedykowane przedsiębiorcom z sektora ekologicznego, skupiając ponad 400 innowacyjnych marek z całej Europy Południowej.

Organic Food & Eco Living Iberia to jedne z największych na półwyspie Iberyjskim targów żywności ekologicznej i zrównoważonego rolnictwa. Wydarzenie przyciąga rozpoznawalne marki z branży produkcji organicznej z całej Europy. To doskonała okazja, by zaprezentować ofertę firm na hiszpańskim rynku.

Targi oferują unikalną platformę do nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi trendami w produkcji ekologicznej i zrównoważonej. Jest to idealna okazja, by zrozumieć potrzeby rynku i spotkać potencjalnych klientów oraz partnerów.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Madrycie otrzymało od organizatora targów Organic Food y Eco Living Iberia specjalną ofertę dla firm polskich. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z ekspertką ZBH Madryt Ingą Matusik inga.matusik@paih.gov.pl

  • Wszystko
  • Aktualności (33)
  • Wiedza (25)
  • Kalendarz (130)
  • Centrum Wsparcia (60)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.