Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Nabór na targi Adipec
Wydarzenie

Nabór na targi Adipec

Województwo Śląskie ogłasza nabór do udziału przedsiębiorstw z województwa śląskiego w targach ADIPEC (Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie) w dniach 31 października – 3 listopada 2022.

The Abu Dhabi International Petroleum Exhibition and Conference (ADIPEC) to targi dla firm i profesjonalistów z branży naftowej, gazowej i energetycznej na świecie. Wydarzenie to zapewnia kupującym i sprzedającym możliwość spotkania, nawiązywania kontaktów, prowadzenia interesów i odkrywania nowych produktów, rozwiązań i technologii od ponad 2000 wystawiających się firm, jak również 26 pawilonów krajowych.

Województwo Śląskie organizuje stoisko wystawiennicze i zaprasza do udziału i prezentacji firmy z tego regionu.

Województwo Śląskie zapewnia kompleksową organizację wyjazdu –  zagwarantowanie przez organizatora transportu, zakwaterowania, miejsca na stoisku województwa oraz wstępu na Adipec 2022.

Termin przesyłania dokumentów: 21 września 2022 r. 

Więcej informacji o prowadzonym naborze znajdziesz na stronie Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Logo Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

ul. Juliusza Ligonia 46, 40-037 Katowice
  • Wszystko
  • Aktualności (4)
  • Wiedza (11)
  • Kalendarz (28)
  • Centrum Wsparcia (42)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.