Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > AIM – Kongres w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Artykuł

AIM – Kongres w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Między 29 a 30 marca 2022 w Dubaju odbył się coroczny kongres – Annual Investment Meeting AIM.

Coroczne Spotkanie Inwestycyjne toruje drogę do ożywienia gospodarczego poprzez inwestycje w zrównoważony rozwój i innowacje.

Coroczne Spotkanie Inwestycyjne (Annual Investment Meeting – AIM) to inicjatywa Ministerstwa Gospodarki ZEA, której celem jest stworzenie ram dla globalnej wymiany poglądów na temat kluczowych zasad leżących u podstaw międzynarodowej polityki inwestycyjnej, strategii i praktyk w zakresie zrównoważonego rozwoju, aby osiągnąć inteligentny i sprzyjający włączeniu społecznemu wzrost gospodarczy na świecie.

Coroczne Spotkanie „Annual Investment Meeting” stanowi wiodącą globalną platformę inwestycyjną, która dąży do zapoczątkowania pozytywnych przemian poprzez tworzenie możliwości inwestycyjnych, podtrzymywanie solidarności i rozwijanie stosunków gospodarczych między narodami, a także podejmowanie problemów globalnych, które będą miały głęboki wpływ na wzrost gospodarczy.

W tegorocznym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, Centrum Inwestycji Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu SA. oraz przedstawiciele polskiego biznesu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rynku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zajrzyj do kierunków eksportu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia, to zajrzyj na oficjalną stronę AIM:

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (8)
  • Kalendarz (28)
  • Centrum Wsparcia (319)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.