Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Śląskie: nabór firm na targi ADIPEC 2023
Artykuł

Śląskie: nabór firm na targi ADIPEC 2023

Województwo Śląskie prowadzi nabór przedsiębiorstw MŚP z województwa śląskiego do udziału w targach ADIPEC. Targi odbywają się w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w terminie 2-5 października 2023 roku.

The  Abu  Dhabi  International  Petroleum  Exhibition  and Conference  (ADIPEC) to targi dla firm i profesjonalistów z branży naftowej, gazowej i energetycznej. Wydarzenie to zapewnia kupującym i sprzedającym możliwość spotkania, nawiązywania kontaktów, prowadzenia  interesów i odkrywania nowych produktów,  rozwiązań i technologii od ponad 2000 wystawiających się firm, jak również 26 pawilonów krajowych.

Województwo Śląskie zapewnia kompleksową organizację wyjazdu –  zagwarantowanie transportu, zakwaterowania, miejsca na stoisku województwa oraz wstępu na Adipec 2023 dla jednego przedstawiciela przedsiębiorstwa.

Udział w wydarzeniu przedsiebiorców jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej (w ramach pomocy de minimis).

Nabór przedsiębiorstw prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”. Pełna treść Regulaminu wraz z załącznikami dostępna na stronie ŚCOIE. W wyniku naboru zostanie wyłonione maksymalnie 6 przedsiębiorstw (mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego). W ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa.

Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres gospodarka@slaskie.pl

Termin przesyłania dokumentów: 30 czerwca 2023 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Więcej na stronie ŚCOIE

  • Wszystko
  • Aktualności (1)
  • Wiedza (8)
  • Kalendarz (28)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.