Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Why Poland now? – Forum inwestycyjne w Japonii
Artykuł

Why Poland now? – Forum inwestycyjne w Japonii

16 marca 2022 w Japonii odbyło się forum inwestycyjne – Why Poland now? Attractive destination for energy, infrastructure and automotive projects!

Marcowe wydarzenie było już trzecią edycją forum inwestycyjnego – Why Poland Now?. Wydarzenie było kontynuacją działań podjętych dwa lata temu podczas wizyty Premiera RP Mateusza Morawieckiego w Japonii. Jego formuła skoncentrowała się na kwestiach inwestycyjnych w kontekście zainteresowania japońskich partnerów inwestycjami w sektorach energetycznym, infrastrukturalnym i motoryzacyjnym.

Forum było wyjątkową okazją dla przedstawicieli polskiego i japońskiego biznesu do wirtualnych spotkań z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów, nawiązania i utrzymywania relacji biznesowych oraz omówienia planów potencjalnej współpracy oferowanych przez sektor infrastruktury, energetyki i motoryzacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rynku w Japonii zajrzyj do kierunków eksportu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia zajrzyj na stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.