Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Medica 2022
Wydarzenie

Medica 2022

Medica to największe targi medyczne na świecie – w halach wystawienniczych gromadzi  się kilka tysięcy wystawców z ponad 50 krajów. Co roku wybitne osobistości z dziedziny biznesu, badań i polityki uświetniają to wydarzenie swoją obecnością, wraz z dziesiątkami tysięcy krajowych i międzynarodowych ekspertów oraz decydentów z branży.

Targi MEDICA skierowane się  do producentów i dystrybutorów sprzętu medycznego, szeroko pojętej służby zdrowia, przedstawicieli instytucji badawczych i edukacyjnych. Podczas wydarzenia można zapoznać się z szerokim spektrum działania jednostek opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz zarządzanie obiektami medycznymi.

Jeśli jesteś firmą sektora MŚP z Małopolski, możesz starać się o dofinansowanie wyjazdu w ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. Więcej informacji uzyskasz tutaj

Klaster LifeScience Kraków

ul. Bobrzyńskiego 14; 30-348 Kraków
  • Wszystko
  • Aktualności (39)
  • Wiedza (18)
  • Kalendarz (67)
  • Centrum Wsparcia (54)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.