Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Free From Food Expo 2022
Wydarzenie

Free From Food Expo 2022

Łódzkie dla biznesu zaprasza przedsiębiorców z województwa łódzkiego, z sektora MŚP działającego w szeroko pojętej branży spożywczej, produkującego artykuły spożywcze Free From „wolne od”, do wzięcia udziału w targach branży spożywczej FREE FROM FOOD EXPO 2022, odbywających się w Amsterdamie w dniach 22 – 23 listopada 2022 r.

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego, w ramach Pawilonu Polskiego.

Targi Free From Food są odpowiedzią na coraz bardziej popularną żywność  „wolną od”. Jest to wiodąca europejska impreza wystawiennicza dla producentów i usługodawców z sektora żywności „free from”, funkcjonalnej i organicznej. Są platformą łączącą dostawców żywności i kupujących spośród wiodących marek w branży. Stanowią również niepowtarzalną możliwość odkrycia i poznania najnowszych osiągnięć w dziedzinie Free From Food oraz okazję do nawiązania kontaktów i zdobycia wiedzy. Udział w wydarzeniu umożliwi zaprezentowanie oferty oraz produktów Free From z regionu łódzkiego firmom działającym w tym obszarze na rynku holenderskim oraz pozwoli nawiązać współpracę gospodarczą i handlową.

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić wszystkie pola formularza zgłoszeniowego i przesłać go drogą elektroniczną na adres: projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl do dnia 09.09.2022 r., godz. 10:00.

Więcej o wydarzeniu dowiesz się na stronie Łódzkie dla biznesu

Łódzkie dla Biznesu

al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź
  • Wszystko
  • Aktualności (39)
  • Wiedza (24)
  • Kalendarz (114)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.