Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Dubai Food & Beauty Sample Showroom PAIH dla polskich firm
Wydarzenie

Dubai Food & Beauty Sample Showroom PAIH dla polskich firm

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do udziału w trzeciej edycji wydarzenia pokazowego Food & Beauty Sample Showroom, które odbędzie się w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Dubaju w dniach 19-21 września 2023 r. Zainteresowanych producentów zapraszamy do rejestracji w terminie do 16 czerwca 2023 r.

Celem organizacji showroomu jest prezentacja wybranych polskich marek spożywczych i kosmetycznych skierowana do przedstawicieli lokalnych sieci handlowych oraz dystrybutorów. Na potrzeby wydarzenia zostanie stworzony katalog polskich marek, służący do ich promocji na rynku emirackim. Warunkiem uczestnictwa w showroomie jest przekazanie niezbędnych danych w formularzu rejestracyjnym oraz grafik, które zostaną umieszczone w katalogu.

Informujemy jednocześnie, że liczba uczestników showroomu ograniczona jest do 25 podmiotów. Przedsiębiorstwa, które zarejestrują się we wskazanym terminie i będą spełniać warunki formalne, ale w wyniku rekrutacji nie zostaną zakwalifikowane do prezentacji produktów na miejscu, będą mogły skorzystać z umieszczenia ich w katalogu udostępnianym podczas wydarzenia.

Pracownicy ZBH Dubaj pozostają do państwa dyspozycji w razie ewentualnych pytań:


Szczegółowe warunki uczestnictwa zawiera regulamin udziału.

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem.

Dla zakwalifikowanych firm udział w showroomie jest bezpłatny. Wystawca zobowiązany jest pokryć koszty transportu produktów we własnym zakresie.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (30)
  • Wiedza (32)
  • Kalendarz (174)
  • Centrum Wsparcia (58)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.