Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > ANUGA – Spotkania B2B Future of Food
Wydarzenie

ANUGA – Spotkania B2B Future of Food

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami, dostawcami i odbiorcami wyrobów spożywczych do udziału w spotkaniach B2B Future of Food – Sustainable Food Tech Solutions, organizowanych w trakcie trwania targów Anuga FoodTec, które odbędą się w dniach 19-22 marca 2024 r., w Kolonii w Niemczech.

Targi Anuga FoodTec to jedno z wiodących wydarzeń dla branży spożywczej organizowane w Niemczech, na których prezentowane są najnowsze innowacje i technologie związane z sektorem. Jest to również największa platforma kontaktów biznesowych, przyciągająca każdego roku setki wystawców i tysiące uczestników z całego świata, umożliwiająca udział w licznych konferencjach, seminariach i sesjach tematycznych.

Udział w spotkaniach B2B – jak to działa?

  • Uczestnicy opisują profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Profile zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu dostępnym na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby umówić spotkania (harmonogramy spotkań układane są na podstawie wzajemnie zaakceptowanych zaproszeń);
  • W dniach 19-22 marca 2024 r. na terenie targów Anuga odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych indywidulanych spotkań.

Koszty

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Koszty transportu, zakwaterowania i zakupu wejściówki na targi uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Future of Food – Sustainable Food Tech Solutions prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału w wydarzeniu oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.   

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w wydarzeniu prosimy kierować na adres:  agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Wprowadź tytuł

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (48)
  • Wiedza (26)
  • Kalendarz (128)
  • Centrum Wsparcia (58)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.