Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Alimentaria Open Innovation Challenge 2024 – spotkania B2B z hiszpańskimi firmami
Wydarzenie

Alimentaria Open Innovation Challenge 2024 – spotkania B2B z hiszpańskimi firmami

PARP zaprasza do udziału w wydarzeniu Alimentaria Open Innovation Challenge 2024 – spotkania B2B z hiszpańskimi firmami z sektora rolno-spożywczego i opakowań, które odbędzie się w dniach 19-27 marca 2024 r. w Barcelonie.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w wydarzeniu Alimentaria Open Innovation Challenge 2024, które odbędzie się w dniach 19-27 marca 2024 r. w Barcelonie.

Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej, a jego celem jest wsparcie uczestników w nawiązaniu współpracy w zakresie transferu rozwiązań i technologii wykorzystywanych w sektorze rolno-spożywczym oraz sektorach pokrewnych (np. sektor opakowań).

W ramach wydarzenia odbędą się rozmowy z firmami hiszpańskimi, które poszukują nowych partnerów biznesowych będących w stanie zaoferować określone rozwiązania. Na etapie rejestracji każdy uczestnik wybiera te wyzwania hiszpańskich korporacji („corporate challenges”), na które może zaproponować konkretne rozwiązanie i które będzie można szczegółowo omówić podczas indywidualnych spotkań.

Spotkania będą się odbywać:

  • w dniach 19-20 marca w Barcelonie;
  • w dniach 26-27 marca w formule online.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji, w tym formularz rejestracyjny i warunki udziału, znajduje się na stronie wydarzenia

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (19)
  • Centrum Wsparcia (52)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.