Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach EXPO DIY 2024 Smart Green Home i EXPO PET 2024 Food & Accessories
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach EXPO DIY 2024 Smart Green Home i EXPO PET 2024 Food & Accessories

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach EXPO DIY 2024 Smart Green Home i EXPO PET 2024 Food & Accessories. Wydarzenia odbędą się w dniach 26-27 czerwca 2024 r. w Bukareszcie, Rumunia.

Zaproszenie jest w szczególności kierowane do producentów materiałów, wyposażenia i urządzeń dla sektora budowlanego, artykułów dekoracyjnych i wykończeniowych oraz przedsiębiorców oferujących produkty dla zwierząt domowych (żywność, zabawki, suplementy, akcesoria, kosmetyki itd.).

EXPO DIY 2024 Smart Green Home i EXPO PET 2024 Food & Accessories to wydarzenia B2B, które gromadzą wystawców z Rumunii i innych krajów oraz odwiedzających takich jak: kupcy detaliczni, kierownicy zakupów, menedżerowie marketingu z przedsiębiorstw importujących i dystrybucyjnych oraz firm działających w sektorze DIY oraz PET.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 5 czerwca 2024 r.
Rejestracja oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o targach i nie jest jednoznaczna z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Regulamin »

Szczegółowych informacji na temat targów i rekrutacji udziela Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Bukareszcie – Agnieszka Olsen: agnieszka.olsen@paih.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (27)
  • Wiedza (15)
  • Kalendarz (86)
  • Centrum Wsparcia (56)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.