Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > PAIH na BUDMA 2023 i Konwencji Budownictwa Polska-Ukraina
Wydarzenie

PAIH na BUDMA 2023 i Konwencji Budownictwa Polska-Ukraina

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) zaprasza do spotkań z jej ekspertami na stoiskach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz do udziału w Międzynarodowej Konwencji Budownictwo Polska-Ukraina. Oba wydarzenia wystartują 31 stycznia i odbędą się w Poznań Congress Center.

BUDMA to największe w Europie Centralnej targi branży budowlanej. Tegoroczna edycja potrwa od 31 stycznia do 3 lutego. PAIH jest partnerem stoiska Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz specjalnego stoiska spółek z Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PAIH, BGK, KUKE), Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa i Polskiego Klastra Budowlanego. Eksperci Agencji będą do dyspozycji przedsiębiorców i gości zainteresowanych ekspansją zagraniczną branży budowlanej oraz zaangażowaniem w powojenną odbudowę Ukrainy. Poprowadzą również cykl wykładów na temat wsparcia polskich eksporterów i inwestorów zagranicą oraz budowania marki polskiej gospodarki.
 
Z kolei Międzynarodowa Konwencja Budownictwo Polska-Ukraina będzie pierwszym w Polsce spotkaniem poświęconym wyłącznie problematyce budownictwa w planie odbudowy Ukrainy. Po raz pierwszy w naszym kraju będą o niej dyskutować przedstawiciele branży budowlanej z państw Europy Zachodniej i Skandynawii. PAIH, wraz z KUKE, BGK i Siecią Łukasiewicz są partnerami merytorycznymi wydarzenia.

Agenda do pobrania »

  • Wszystko
  • Aktualności (11)
  • Wiedza (11)
  • Kalendarz (59)
  • Centrum Wsparcia (55)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.