Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Internetowe formy eksportu produktów – sieciowa platforma sprzedażowa dla rynku b2b
Wydarzenie

Internetowe formy eksportu produktów – sieciowa platforma sprzedażowa dla rynku b2b

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zaprasza producentów zainteresowanych rozwijaniem działalności eksportowej z wykorzystaniem narzędzi internetowych na seminarium „Internetowe formy eksportu”, które odbędzie się  28 lutego 2024 w Gdańsku. Tematem spotkania będzie wykorzystywanie platform handlowych dla rynku B2B.  W programie seminarium m.in. prezentacja możliwości jednego z tego typu narzędzi – platformy VirtualExpo.

Internetowe formy handlu zagranicznego zyskują coraz większą popularność. Ich rozwój gwałtownie przyspieszyła pandemia COVID-19, wymuszająca znalezienie alternatywy dla tradycyjnych targów, wystaw i innych wydarzeń gospodarczych. Na szczególną uwagę zasługują platformy B2B umożliwiające eksport. Zapewniają nieograniczone możliwości sprzedażowe – pozwalają na zdobycie nowych rynków i dotarcie do milionów potencjalnych klientów na całym świecie.

W ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy planowane jest uruchomienie w ramach jednej z platform polskiego / pomorskiego pawilonu, z którego będą mogły skorzystać firmy z regionu.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Kiedy i gdzie?

28 lutego 2023, godz. 10:00 – 14:00

Olivia Business Centre, Olivia Six
Aleja Grunwaldzka 472 D
Gdańsk

Zgłoszenia

Zgłoszenia do dnia 23.02.2024 za pośrednictwem poniższego formularza. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (5)
  • Centrum Wsparcia (7)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.