Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polskie Stoiska Narodowe (PSN) na międzynarodowych targach przemysłu
Oferta wsparcia

Polskie Stoiska Narodowe (PSN) na międzynarodowych targach przemysłu

Dla kogo?
Małe Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Podróże zagraniczne

Potrzeba

Jeśli jesteś jednostką zajmującą się obsługą turystyki biznesowej w Polsce (np. profesjonalny organizator kongresów (PCO) lub podróży motywacyjnych, Destination Management Company (DMC), centrum kongresowe, wystawiennicze, obiekt hotelowo-konferencyjny, itp.) i poszukujesz możliwości nawiązania nowych relacji handlowych, czy znalezienia potencjalnych kontrahentów, skorzystaj z oferty udziału w PSN. Na najważniejszych wydarzeniach branżowych POT udostępnia wspólną przestrzeń do spotkań biznesowych z potencjalnymi kontrahentami, umożliwia wyeksponowanie materiałów informacyjno- promocyjnych oraz wyświetlanie prezentacji i filmów reklamowych na urządzeniach multimedialnych, zapewnia obecność eksperta udzielającego informacji nt. turystyki biznesowej w Polsce, a także zapewnia atrakcje, mające na celu zwrócenie uwagi osób odwiedzających na turystykę biznesową.

Korzyści

Oprócz kontaktów biznesowych poprzez indywidualne spotkania z potencjalnymi zleceniodawcami kongresów czy imprez motywacyjnych (tzw. Hosted Buyers), reprezentującymi stowarzyszenia, organizacje oraz korporacje targi umożliwiają także zapoznanie z najnowszymi trendami w branży spotkań oraz pogłębienie wiedzy poprzez udział w bogatym programie sesji edukacyjnych.

Realizacja

POT za pośrednictwem swojej strony internetowej informuje o stanie działań podejmowanych w zakresie organizacji PSN. Informacje zamieszczane są w zakładce działalność /targi i wystawy/. Koszt udziału w PSN w formule online wynosi 500 zł, w formule stacjonarnej 1000 zł.

Uczestnikom programów rekomendacji prowadzonych przez POT oraz posiadaczom autocertyfikacji Bezpieczny Obiekt MICE lub Bezpieczny Obiekt POT przyznaje dodatkowe punkty w procesie kwalifikacji. POT dokonuje oceny przesłanych zgłoszeń, na podstawie której przygotowuje listę wystawców zakwalifikowanych do udziału w PSN.

Data

Targi IMEX trwaja 3 dni i odbywają się w maju (2. lub 3. tydzień miesiąca). Tragi IBTM trwają 3 dni i odbywają się pod koniec listopada lub na początku grudnia.

Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Polska Organizacja Turystyczna

ul. Młynarska 42, V i VI piętro, 01-171 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.