Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Wsparcie w poszukiwaniu zagranicznych partnerów biznesowych
Oferta wsparcia

Wsparcie w poszukiwaniu zagranicznych partnerów biznesowych

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Oferujesz usługę lub produkt gotowe do wdrożenia na rynkach zagranicznych? A może poszukujesz nowego dostawcy lub podwykonawcy? Biorąc udział w branżowych wydarzeniach kooperacyjnych organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości m. in. w ramach sieci Enterprise Europe Network, poznasz potencjalnych partnerów z zagranicy.

Korzyści

Okazją do nawiązania nowych kontaktów będą giełdy kooperacyjne składające się z wcześniej umówionych dwustronnych spotkań. Organizowane są zarówno wirtualnie, jak i w formule stacjonarnej. To szansa na poznanie w krótkim czasie wielu przedsiębiorców z tej samej lub pokrewnych branż, ale reprezentujących różne kraje.
Możesz również skorzystać z bazy ofert współpracy – przeszukać ją pod kątem interesujących Cię form kooperacji lub utworzyć własny profil, który następnie trafi do krajów docelowych na całym świecie.

Realizacja

Informacje o wszystkich organizowanych przez PARP wydarzeniach kooperacyjnych publikowane są na stronie ośrodka Enterprise Europe Network. Przy każdym wydarzeniu znajduje się link do formularza zgłoszeniowego lub dane osoby do kontaktu.
Jeśli nie wiesz, jakie narzędzie jest dla Ciebie właściwe, wystarczy wysłać maila na adres een@parp.gov.pl, w którym opiszesz pokrótce, jakich parterów poszukujesz i jakie kraje docelowe Cię interesują. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie internetowej.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.