Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Enterprise Europe Network – działalność informacyjno-szkoleniowa
Oferta wsparcia

Enterprise Europe Network – działalność informacyjno-szkoleniowa

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

W ramach działalności informacyjno-szkoleniowej i doradczej organizujemy webinaria i szkolenia stacjonarne, a także oferujemy dostęp do filmów szkoleniowych o tematyce związanej z eksportem. Ponadto zapewniamy konsultacje prawne w zakresie prowadzenia działalności na rynku unijnym (handel wewnątrzwspólnotowy, zatrudnianie pracowników, oznakowanie CE, podatki, zamówienia publiczne) i związane z transferem technologii.

Korzyści

Oferta informacyjno-szkoleniowa i doradcza sieci Enterprise Europe Network pozwoli rozwinąć kompetencje i pogłębić wiedzę na temat zagadnień związanych z działalnością eksportową na rynku unijnym, zarówno firmom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z eksportem, jak również tym, które chcą się dalej rozwijać i w tym celu chciałby pogłebić swoją wiedzę na temat konkretnych zagadnień związanych z eksportem.

Realizacja

Informacje o wszystkich wydarzeniach szkoleniowych publikowane są na stronie ośrodka Enterprise Europe Network. Przy każdym wydarzeniu znajduje się link do formularza zgłoszeniowego lub dane osoby do kontaktu.
Jeśli nie wiesz, jakie narzędzie jest dla Ciebie właściwe, wystarczy wysłać maila na adres een@parp.gov.pl, w którym opiszesz pokrótce, jakich informacji poszukujesz. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie internetowej.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.