Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Przyjazdowe misje gospodarcze i inwestycyjne
Oferta wsparcia

Przyjazdowe misje gospodarcze i inwestycyjne

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Usługi transportowe i kurierskie, Podróże zagraniczne, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Farmacja i biotechnologia, Jachty, statki i łodzie, Kopaliny, metale i paliwa, Szkło i ceramika, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Metale szlachetne, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Papier, tektura, celuloza, Artykuły drukowane, Meble, Meble gotowe i ich części, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Wyroby chemiczne, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso drobiowe i drób żywy, Wieprzowina i świnie żywe, Nabiał, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Zboża, mąki i wyroby z nich, Ryby i owoce morza, Pozostała żywność, Żywność dla zwierząt, Wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory, Części do pojazdów (bez silników), Opony, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Chcesz zaprezentować potencjał swojej firmy zagranicznym delegatom? Znaleźć partnerów biznesowych albo poznać lepiej dany rynek? A może szukasz inwestora? Weź udział w misji przyjazdowej organizowanej przez Agencję Rozwoju Mazowsza S.A. Zapraszamy na bezpłatne, organizowane od wielu już lat spotkania z oficjalnymi delegacjami, którym towarzyszą delegacje przedsiębiorców z krajów spoza UE i z UE . Poznaj ludzi, kraj i jego gospodarkę oraz warunki i możliwość eksportu i inwestycji w danym kraju oraz nawiąż bezpośrednie kontakty.

Korzyści

Podczas spotkania możesz nawiązać kontakty z przedsiębiorcami i przedstawicielami administracji publicznej z UE i spoza UE, poznać gospodarkę i uwarunkowania kulturowe panujące w danym kraju. Na spotkaniu będziesz miał okazję znaleźć partnera biznesowego lub potencjalnego inwestora. Takie spotkanie może być też dobrą okazją do znalezienia informacji o danym rynku z pierwszej ręki. Możesz nawiązać również kontakt z innymi firmami chcącymi wejść na dany rynek ze swoim produktem – prawdopodobnie macie wiele podobnych problemów i trudności, na które razem znajdziecie odpowiedź.

Realizacja

Informacje o wydarzeniach publikowane są na stronie internetowej i facebookowej ARMSA. Informacje o szczegółach naborów na wydarzenia zamieszczane są każdorazowo na stronach. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny.

Dane kontaktowe

Logo Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.