Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Spotkania B2B z firmami poszukującymi polskich produktów i usług
Oferta wsparcia

Spotkania B2B z firmami poszukującymi polskich produktów i usług

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Podróże zagraniczne, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Jachty, statki i łodzie, Kopaliny, metale i paliwa, Szkło i ceramika, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Metale szlachetne, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Papier, tektura, celuloza, Artykuły drukowane, Meble, Meble gotowe i ich części, Wyroby chemiczne, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso drobiowe i drób żywy, Nabiał, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Wieprzowina i świnie żywe, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Ryby i owoce morza, Zboża, mąki i wyroby z nich, Żywność dla zwierząt, Pozostała żywność, Wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory, Części do pojazdów (bez silników), Opony zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Szukasz partnerów biznesowych? Szukasz nowych rynków zbytu na swoje produkty lub usługi? A może chcesz nawiązać współpracę z firmami zagranicznymi? ARMSA zaprasza na bezpłatne spotkania B2B z firmami, które poszukują twojego towaru/usługi lub chcą nawiązać współpracę z polskimi firmami. Poznaj przedstawicieli Twojego potencjalnego, nowego kontrahenta – partnera biznesowego. Zgłoś się do Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działającego w strukturach Agencji Rozwoju Mazowsza i dowiedz się więcej o bieżących wydarzeniach.

Korzyści

Na spotkaniu masz okazję nawiązać kontakty z przedsiębiorcami zagranicznymi poszukującymi produktów i usług na rynku polskim. Spotkanie może być okazją do rozpoczęcia współpracy i znalezienia rynków zbytu dla Twoich produktów/usług.

Realizacja

Informacje o wydarzeniach publikowane są na stronie internetowej i facebookowej ARMSA. O szczegółach naborów na wydarzenia informujemy każdorazowo na stronach. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i odpowiesz na zadane przez nas pytania

Dane kontaktowe

Logo Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.