Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Delegacja miasta Ningbo w Warszawie
Artykuł

Delegacja miasta Ningbo w Warszawie

4 maja br. siedzibę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu odwiedziła delegacja z miasta Ningbo w sprawie targów China – CEEC Expo and International Consumer Goods Fair.

Chińska delegacja pod przewodnictwem Dyrektora Zhang Yadong z Ningbo Center for CEEC Expo and Cooperation Promotion odwiedziła siedzibę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Warszawie. Wizyta delegacji była związana z targami China – CEEC Expo and International Consumer Goods Fair.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jest partnerem sztandarowych targów Produktów Europy Środkowo-Wschodniej (organizowanych w Ningbo) oraz organizatorem polskiej ekspozycji podczas tego wydarzenia, z udziałem perspektywicznych marek w sektorze kosmetycznym, spożywczym, technologicznym.

Podczas spotkania poruszono kwestie współpracy promocji gospodarczej oraz inwestycyjnej między Polską a Chinami. Ze względów epidemicznych Targi CEEC w Ningbo zostały przeniesione na 2023 r. ale wspólnie ze stroną chińską Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Szanghaju planuje organizację wydarzeń b2b online dla polskich przedsiębiorców w najbliższych miesiącach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia zajrzyj na stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

  • Wszystko
  • Aktualności (64)
  • Wiedza (25)
  • Kalendarz (70)
  • Centrum Wsparcia (22)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.