Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUsługi transportowe na terenie Kraju, UE, RUS, BYen
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Łukasz Kupiński
ljtruck@tlen.pl
Tel: 512124017
www.ljtruck.pl

Język komunikacji:


Opis przedmiotu zamówienia

Firma LJ TRUCK Jarosław Józef Kupiński z siedzibą w Ujrzanowie k/ Siedlec, pragnie przedstawić Państwu swoją ofertę w zakresie transportu.

Jesteśmy na rynku transportowym od 2007 roku, naszą podstawową działalnością jest transport krajowy i międzynarodowy. Nabyliśmy duży bagaż doświadczeń, dzięki któremu zdobyliśmy zaufanie wielu kontrahentów z kraju i zagranicy.

Specjalizujemy się w towarach całopojazdowych oraz drobnicowych na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. Wykonujemy głównie usługi transportowe na trasach exportowych oraz importowych do krajów: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy, Benelux, Austria, Węgry, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Dania oraz Czechy.

W celu zapewnienia naszym klientom terminowych dostaw oraz bezpieczeństwa ich świadczenia, nasza firma stawia na doświadczoną kadrę pracowniczą oraz najwyższej jakości sprzęt. Do dyspozycji naszych kontrahentów mamy pełną gamę aut dostawyczych od busów przez solówki aż po naczepy 24tonowe. Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki stałej dostępności taboru, szybkiej reakcji na zamówienie oraz wysokiej elastyczności firmy.

Państwa ładunki przewożone przez naszą firmę ubezpieczone są w ramach umowy ubezpieczenia OCP. Suma gwarancji wynosi 100 000 EUR.


Informacje uzupełniające

Jeśli poszukują Państwo pewnego przewoźnika który zrealizuje dla Państwa każdy transport to zapraszamy do współpracy.CPV


  • Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Typ oferty
Kooperacja
Kraj
Polska
Termin składania ofert
11.08.2018
Ważna od
12.02.2018
Branże
Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli, Pojazdy szynowe, Produkcja środków transportu, Maszyny i urządzenia, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Produkcja i przetwórstwo metali, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przemysł drzewny i papierniczy, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Wyroby mleczarskie, Przetwórstwo spożywcze, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Rolnictwo i leśnictwo,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE