Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Współczesne wyzwania w polityce gospodarczej, biznesie i zarządzaniu
Wydarzenie

Współczesne wyzwania w polityce gospodarczej, biznesie i zarządzaniu

W dniach 23-25.10.2022 r. w Wieliczce odbędzie się unikalna, międzynarodowa polsko-peruwiańska konferencja z cyklu EKONOMIA-FINANSE-ZARZĄDZANIE, pt. „Współczesne wyzwania w polityce gospodarczej, biznesie i zarządzaniu”, która ma na celu prezentację współczesnych trendów i zmian zachodzących w gospodarce oraz zdiagnozowanie obszarów współpracy naukowej i biznesowej między tymi dwoma krajami. Planowana jest specjalna sesja biznesowa łącząca przedstawicieli biznesu z obu krajów.

Konferencja jest organizowana pod auspicjami Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka wspólnie z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, Centrum Católica Pontificia Universidad Católica del Perú (PUCP) w Limie (Peru) oraz Fundacją Cognitione.

Wśród prelegentów znajdują się ambasadorowie Polski w Peru i Peru w Polsce, a także przedstawiciele ośrodków badawczych, biznesu i administracji publicznej z obu krajów, a także z USA, Japonii, Hiszpanii, Ukrainy, Czech, Rumunii, Chile, Brazylii, a nawet z Indii, Iranu i Malezji.

Udział polskiego biznesu to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i networkingu, bezpośredniego kontaktu z firmami Ameryki Łacińskiej, do public relations, a więc kreowania wizerunku firm globalnych opartych na wiedzy, mających ambicje międzynarodowe. Szczególnie, gdy przeobrażenia geopolityczne (m.in. COVID-19, wojna) wymuszają zmianę łańcuchów wartości/dostaw oraz wejścia na nowe rynki. Rynki Ameryki Łacińskiej mają duży potencjał ekspansji gospodarczej z krajów europejskich.

Panele tematyczne na stronie organizatora

Rejestracja przez formularz

  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (6)
  • Kalendarz (8)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.