Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Chile, Kolumbia, Meksyk, Peru – seminarium w Gdańsku
Wydarzenie

Chile, Kolumbia, Meksyk, Peru – seminarium w Gdańsku

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Polsko – Latynoamerykańska Rada Biznesu, oraz Ambasady Chile, Kolumbii, Meksyku i Peru w Polsce, przy współpracy z Santander Bank Polska S.A. oraz PwC, zapraszają na bezpłatne seminarium: „Chile, Kolumbia, Meksyk, Peru – poradnik dla polskiego przedsiębiorcy„.

zaproszenie na seminarium Chile, Peru, Kolumbia, Meksyk

Podczas spotkania omówiona zostanie sytuacja gospodarcza na wskazanych rynkach, możliwości eksportowe i inwestycyjne, szanse i zagrożenia oraz formy wsparcia dla polskich przedsiębiorców. Uczestnicy mają szansę otrzymać darmowy egzemplarz przewodnika, w którym znajdą know-how z ww. krajów. Autorzy przewodnika biznesowego podzielili się doświadczeniami i najlepszymi praktykami, które pozwolą firmom rozwijać się na dalekich rynkach.

Kiedy? 16 listopada (czwartek); 10:00 – 12:00

Gdzie? Holiday Inn Gdańsk – City Center, ul. Chmielna 1, 80-750 Gdańsk

Seminarium odbędzie się w języku polskim i angielskim, bez tłumaczenia.

Źródło

  • Wszystko
  • Aktualności (9)
  • Wiedza (19)
  • Kalendarz (36)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.