Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Expo ANTAD & Alimentaria – Targi w Meksyku
Artykuł

Expo ANTAD & Alimentaria – Targi w Meksyku

Między 17, a 19 maja w mieście Guadalajara obyły się targi sektora spożywczego – Expo ANTAD & Alimentaria.

fot. PAIH

Expo ANTAD & Alimentaria należą do największych tego typu targów w regionie. Tegoroczne wydarzenie zgromadziło reprezentacje 25 krajów i około 1100 przedsiębiorstw.

Uczestnicy mieli okazję do:

  • prezentacji swoje produkty
  • przeprowadzenia spotkań się z kontrahentami i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Według danych Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – również Polska miała swoją reprezentację. Od 2018 roku przedstawiciele agencji regularnie organizują stoisko targowe dla polskiego sektora spożywczego. W tym roku stoisko zaszczycili swoją obecnością Attache polskiej ambasady oraz przedstawicielstwo sektora zbożowego. Warto zaznaczyć, że w trakcie targów zorganizowano spotkania z kupcami sieci handlowych oraz dystrybutorami produktów spożywczych z regionu. Kolejna edycja targów została zaplanowana w marcu 2023 roku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego wydarzenia, to zajrzyj na stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.