Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Feria Forestal Mueble Madera – Targi w Kolumbii
Artykuł

Feria Forestal Mueble Madera – Targi w Kolumbii

Między 10 a 13 maja w Bogocie odbyły się targi branży drzewnej i meblarskiej – Feria Forestal Mueble Madera.

stos desek

Feria Forestal Mueble Madera (z j. hiszpańskiego – Targi Leśnictwo, Meble, Drewno) zostały zorganizowane w kompleksie targowym Colferias, w kolumbijskiej stolicy. Wydarzenie miało na celu skonsolidowanie przedstawicieli branż przemysłu drzewnego i meblarskiego.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele następujących sektorów:

  • usług dla przemysłu meblowego
  • producenci akcesoriów dla przemysłu meblowego
  • dystrybutorzy maszyn i narzędzi do obróbki drewna

Choć wydarzenie w tym roku było organizowane na małą skalę, to Polska miała swoją reprezentację. Z okazji nawiązania międzynarodowej współpracy skorzystała krakowska firma zajmująca się produkcją narzędzi do obróbki drewna – ITA Tools. W Kolumbii przedsiębiorcę reprezentowało Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat prowadzenia biznesu w Kolumbii, to zajrzyj na stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.