Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Stoisko PAIH na targach Expo Manufactura
Artykuł

Stoisko PAIH na targach Expo Manufactura

Meksyk panorama na miasto

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje Polskie Stoisko Narodowe w Meksyku. Zachęcamy polskie firmy eksportowe do wzięcia udziału w  Expo Manufactura 30.01 – 1.02. 2024 roku.

Dlaczego warto?

Meksyk jest największym odbiorcą polskiego eksportu w regionie Ameryki Łacińskiej, który w 2022 r. wyniósł ok. 3 mld USD. Jest to ogromny rynek liczący ca 130 mln mieszkańców, z rozwiniętą gospodarką i zainteresowaną współpracą ekonomiczną także w zakresie wysokich technologii. Udział w tej imprezie wystawienniczej jest wyjątkową szansą dla polskich firm na rozwój ekspansji także na inne rynki półkuli zachodniej.

Wydarzenie odbędzie się w Monterrey (stan Nuevo León). Organizatorem targów jest północnoamerykański oddział renomowanej firmy niemieckiej Düsseldorf Messe.

Są to największe targi branży produkcyjnej w Meksyku. Targi gromadzą ponad 7000 dostawców technologicznych, produktów i usług, których obecnie potrzebują duże przedsiębiorstwa przemysłowe. Podczas przyszłorocznej edycji obecni będą producenci reprezentujący branże: motoryzacyjną, aeronautyczną, urządzeń medycznych, części samochodowych, maszyn produkcyjnych.

Polscy eksporterzy będą mogli bezpłatnie, na stoisku PAIH, zaprezentować swoje produkty i autorskie rozwiązania, wykorzystać wspólną przestrzeń do spotkań z kontrahentami przy wsparciu merytorycznym i językowym ekspertów z Zagranicznego Biura Handlowego.

Przedsiębiorca pokrywa jedynie koszty logistyczne (tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów itp.), przylotu oraz pobytu.

Firmy zainteresowane mogą się rejestrować do 22 grudnia 2023 roku, na stronie PAIH

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (17)
  • Kalendarz (19)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.