Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polsko-włoska misja gospodarcza
Wydarzenie

Polsko-włoska misja gospodarcza

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP z obszaru Wielkopolski Wschodniej do udziału w polsko – włoskiej misji gospodarczej, która odbędzie się w dniach 8 – 9 września 2022 roku.

Głównym celem misji będzie nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z Wielkopolskiej Doliny Energii, a zaproszonymi zagranicznymi przedstawicielami firm zainteresowanymi inwestycjami w regionie Wielkopolski Wschodniej. Przewidziane konferencje, spotkania B2B oraz wizyty studyjne będą okazją do zaprezentowania zagranicznym firmom potencjału gospodarczego Wielkopolski Wschodniej, jako regionu atrakcyjnego dla realizacji wspólnych projektów.

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie zaprasza do udziału w misji regionalnych przedsiębiorców, którzy prowadzą działalności gospodarcze w ramach Obszarów Inteligentnych Specjalizacji dla Wielkopolski oraz dla podregionu konińskiego i są zainteresowani wymianą handlową, poznaniem nowych technologii i produktów oraz nawiązaniem współpracy handlowej z firmami zagranicznymi

Udział w misji jest bezpłatny, zakwalifikować się do niej może maksymalnie sześć przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej, po najwyżej dwóch przedstawicieli na firmę.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 31 sierpnia 2022 r.

Więcej informacji o misji znajdziesz na stronie Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie.

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

Zakładowa 4; 62-510 Konin
  • Wszystko
  • Aktualności (15)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (24)
  • Centrum Wsparcia (4)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.