Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Wyjazdowe misje gospodarcze
Oferta wsparcia

Wyjazdowe misje gospodarcze

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Podróże zagraniczne, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Jachty, statki i łodzie, Kopaliny, metale i paliwa, Szkło i ceramika, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Metale szlachetne, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Maszyny rolnicze i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Papier, tektura, celuloza, Meble gotowe i ich części, Meble, Artykuły drukowane, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Wyroby chemiczne, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso drobiowe i drób żywy, Wieprzowina i świnie żywe, Nabiał, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Zboża, mąki i wyroby z nich, Żywność dla zwierząt, Ryby i owoce morza, Pozostała żywność, Wyroby tytoniowe, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Części do pojazdów (bez silników), Opony, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Od 1.09.2020 do 31.12.2023

Potrzeba

Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą i planujesz poszerzyć swoją działalność eksportową, zapraszamy do udziału w naszych misjach gospodarczych!

Misje wyjazdowe zazwyczaj skupiają się wokół największych branżowych imprez targowych. Dzięki udziałowi w misji otrzymasz możliwość poznania w krótkim czasie Twoich nowych potencjalnych partnerów biznesowych.

Udział w misji daje możliwość wymiany doświadczeń i poznania know-how innych uczestników wyjazdu.

Korzyści

Udział w organizowanej przez Centrum Inicjatyw Gospodarczych kompleksowej misji gospodarczej daje możliwość uczestniczenia w największych branżowych targach nie tylko w Europie, ale również na świecie.

Misja to nie tylko zwiedzanie targów – to również spotkania B2B, wizyty studyjne oraz kontakt z instytucjami otoczenia biznesu w odwiedzanym kraju.

Centrum Inicjatyw Gospodarczych rekrutuje przedsiębiorców na wybrane wydarzenie oraz zapewnia pełną organizację wyjazdu grupowego oraz pokrycie kosztów związanych z transportem, zakwaterowaniem, zakupem wejściówek na wydarzenie targowe.

Finansowanie udziału w 90 proc.

Realizacja

Aby wziąć udział w misji, wystarczy wypełnić dokumenty aplikacyjne m.in. wniosek o udzielenie pomocy de minimis, być mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą mającym siedzibę na terytorium Pomorza Zachodniego.

Organizacja kompleksowych misji gospodarczych opiera się na wyborze imprez targowych spójnych z regionalnymi specjalizacjami Pomorza Zachodniego. CIG zaprasza do śledzenia strony internetowej, by być na bieżąco z propozycjami.

Udział w misjach finansowany jest ze środków projektu pn.: „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”

Dane kontaktowe

Centrum Inicjatyw Gospodarczych – Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 70-421 Szczecin (wejście od ul. Mazowieckiej 14)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.