Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWelur pikowanypl
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Mariusz Giwierski
biuro@punkttapicerski.pl
Tel: 530 515 512
www.punkttapicerski.pl

Język komunikacji:
Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Nasz welur pikowany to jeden z najmodniejszych ostatnio materiałów obiciowych. Jak sama nazwa wskazuje – został przepikowany na watolinie o grubości ok. 1 cm, a całość została wzmocniona białą siateczką, wigofilem. Welur pikowany jest niezwykle miękki i przyjemna w dotyku. Jednocześnie tkanina welurowa pikowana posiada dużą odporność na rozrywanie i uszkodzenia.
Do pikowania weluru użyliśmy metody ultradźwiękowej, która obecnie wypiera tradycyjny sposób pikowania poprzez przeszywanie nićmi. Połączenie watoliny i wigofilu nadaje tkaninie trójwymiarowego kształtu, a delikatne wypukłości doskonale prezentują się na meblach. Dzięki tym wszystkim cechom welur pikowany jest tak lubiany przez klientów.


Informacje uzupełniające

Oferowany przez nas welur pikowany powstał przy użyciu coraz popularniejszej metody ultradźwiękowej. Na czym polega sekret tej metody? Praktycznie pod każdym względem pikowanie ultradźwiękami góruje nad dotychczasowym przeszywaniem nićmi. Najważniejszą różnicą jest cena – pikowanie nićmi bowiem jest bardzo kosztownym procesem i dużo droższym niż metoda ultradźwiękowa. Wykorzystywana do produkcji naszego pikowanego weluru metoda, poza korzystną ceną, ma jeszcze inną zaletę – jest dużo bezpieczniejsza. A wszystko dlatego, że nie korzysta się w niej z nici, które w każdej chwili potrafią się zerwać, niszcząc tym samym cały efekt wizualny.CPV


  • Tkaniny tapicerskie
  • Tkaniny inne niż tkane

Załączniki
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
03.07.2020
Ważna od
05.01.2020
Branże
Produkcja mebli,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE