Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLogistyka kontraktowa

Kontraktlogistik

CONTRACT LOGISTICSde en pl
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Centrum Logistyczne
info@lclog.pl
Tel: 531 135 134
https://lcl.pl

Język komunikacji:


Opis przedmiotu zamówienia

Logistyka kontraktowa, czyli outsourcing w logistyce jest to cały szereg działań odbywających się na terenie magazynu. Lubuskie Centrum Logistyczne dysponuje magazynem klasy A, na którym znajdują się regały czteropoziomowe, wysokie na 7 metrów. Zmieści się tutaj 1500 europalet, a temperatura na hali nigdy nie spada poniżej 15 stopni Celsjusza

Nasza firma współpracuje z licznymi przedsiębiorstwami w branży TSL, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dopasowujemy się do wymagań naszych klientów oferując najlepsze rozwiązania jakie daje logistyka kontraktowa. Kompleksowa obsługa sprawia, że nasi partnerzy są zadowoleni.

Działamy na wielu płaszczyznach – logistyka kontraktowa, logistyka produkcji (zwana także logistyką zaopatrzenia), logistyka dystrybucji i inne szeroko pojęte usługi logistyczne. Chcesz zostać naszym partnerem? Skontaktuj się z nami.
Kontraktlogistik, d.h. Outsourcing in der Logistik, ist eine ganze Reihe von Aktivitäten, die auf dem Gelände eines Lagers stattfinden. LCLog verfügt über ein Lager der A-Klasse mit vierstufigen 7-meterhohen Regalen. Es bietet Platz für 1500 Europaletten und die Temperatur in der Halle sinkt nie unter 15°C.

Unser Unternehmen arbeitet mit zahlreichen Unternehmen in der TSL-Branche zusammen, sowohl in Polen als auch im Ausland. Wir passen uns den Anforderungen unserer Kunden an, indem wir die besten Logistiklösungen anbieten. Umfassender Service macht unsere Partner zufrieden.

Wir passen uns den Anforderungen unserer Kunden an, und bieten die besten Logistiklösungen an. Umfassender Service bringt Zufriedenheit unserer Kunden.
Contract logistics also known as outsourcing logistics is all actions around the warehousing.
We have an A class storage facilities with four levels and 7 meters high. It is built to store 1500 of europallets and the room temperature is set at 15 degrees Celsius and never drops down.

Our company cooperates with a lot of enterprises from TSL trade from Poland and from abroad. We fit our clients demands offering the best logistics solutions. Comprehensive support makes our partners satisfied.

We are active on many levels – contract logistics, logistics production ( also known as logistics supply), distribution logistics and other logistics services. If you want to become our partner, please contact us now.


Informacje uzupełniające

Oferujemy kompleksowe i długoterminowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej. W ramach outsourcingu oferujemy:

Odbiór towaru od klienta
Konsolidacja i dekonsolidacja ładunków
Etykietowanie
Komisjonowanie towaru
Kompletowanie towaru
Magazynowanie towaru
Generowanie niezbędnych dokumentów
Doradztwo
Dopasowanie do indywidualnych potrzebInformacje uzupełniające

Wir bieten umfassende und langfristige Kontraktlogistikleistungen. Im Rahmen des Outsourcings bieten wir an:

Warenabholung vom Kunden vom Kunden

Konsolidierung und Entkonsolidierung von Ladungen

Kennzeichnung

Kommissionierung

Warensammlung

Lagerung von Waren

Erstellung der notwendigen Dokumente

Beratung

Anpassung an individuelle BedürfnisseInformacje uzupełniające

We can offer you comprehensive and long-term contract logistics services. As part of the outsorcing services we offer:

pick up of the goods from the client
consolidation and deconsolidation of cargo
labelling
order picking
completing of cargo
storage of cargo
generating necessary decuments
consulting
meeting individual needsCertyfikaty


  • PN-EN ISO 9001-2015-10

CPV


  • Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Typ oferty
Kooperacja
Kraj
Polska
Termin składania ofert
01.12.2020
Ważna od
04.06.2020
Branże
Transport i logistyka,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE

Inne oferty i przetargi

Protetyk Toruń


Fazy zakładania mostu protetycznego Mosty protetyczne są często stosowanym sposobem na zasłonienie luk po stracie zębów. Okażą się skuteczne do zastąpienia braku jednego zęba lub obszerniejszych braków – także do trzech luk w sąsiedztwie. Mosty wspierają się na filarach umieszczonych na ...

branże: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne,Papier,Wyroby z drewna (bez mebli),Przemysł drzewny i papierniczy,Pozostałe tekstylia,Dywany i dekoracje,Tekstylia,Wyroby skórzane,Odzież i obuwie,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Produkty tytoniowe,Napoje alkoholowe,Pozostałe produkty spożywcze,Kawa, herbata i przyprawy,Słodycze,Wyroby mleczarskie,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Wyroby z warzyw i owoców,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Rudy metali,Ropa naftowa i gaz ziemny,Węgiel kamienny i brunatny,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Mięso,Ryby,Leśnictwo i pozyskiwanie drewna,Warzywa i owoce,Zboża,Rolnictwo i leśnictwo
data: 16.01.2022 - 15.07.2022  

Ortodonta


Jak wygląda zabieg wykonania mostu protetycznego Protetyczne mosty są często stosowanym sposobem na zasłonienie braków po usunięciu zębów. Okażą się skuteczne do ukrycia pojedynczego braku zęba albo szerszych luk – również do 3 luk w rzędzie. Mosty protetyczne wspierają się na filarach umieszc...

branże: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne,Papier,Wyroby z drewna (bez mebli),Przemysł drzewny i papierniczy,Pozostałe tekstylia,Dywany i dekoracje,Tekstylia,Wyroby skórzane,Odzież i obuwie,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Produkty tytoniowe,Napoje alkoholowe,Pozostałe produkty spożywcze,Kawa, herbata i przyprawy,Słodycze,Wyroby mleczarskie,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Wyroby z warzyw i owoców,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Rudy metali,Ropa naftowa i gaz ziemny,Węgiel kamienny i brunatny,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Mięso,Ryby,Leśnictwo i pozyskiwanie drewna,Warzywa i owoce,Zboża
data: 16.01.2022 - 15.07.2022  

Zobacz więcej ofert