Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > WTM Latin America
Wydarzenie

WTM Latin America

WTM Latin America to wydarzenie B2B dla branży turystycznej w Ameryce Łacińskiej, oferujące doskonałe możliwości biznesowe, zwrot z inwestycji oraz dostęp do odpowiednich i wykwalifikowanych nabywców z branży turystycznej, influencerów i profesjonalistów. Jest to doskonała okazja dla tego kontynentu, aby połączyć się ze światem poprzez wartościowe kontakty i pomysły.

WTM Latin America jest trzydniowym wydarzeniem typu business-to-business (B2B), które sprowadza świat do Ameryki Łacińskiej i promuje Amerykę Łacińską na świecie. To tutaj spotykają się przedstawiciele branży turystycznej, aby negocjować i zawierać umowy biznesowe, dzięki czemu region ten staje się jednym z najważniejszych obszarów w światowej branży turystycznej.

W ciągu trzech dni, w São Paulo w Brazylii, 20 000 wpływowych profesjonalistów z branży turystycznej i 565 firm wystawiających się uczestniczy w targach, aby nawiązać kontakty, negocjować i poznać najnowsze wiadomości z branży.

Dzięki sieci kontaktów branżowych i bezkonkurencyjnemu zasięgowi globalnemu, tworzone są możliwości osobiste i biznesowe, zapewniając klientom wysokiej jakości kontakty, treści i społeczności.
Gościom oferowana jest możliwość nawiązywania kontaktów i uczenia się od uznanych w branży prelegentów.

Więcej o wydarzeniu dowiesz się na oficjalnej stronie targów.

  • Wszystko
  • Aktualności (13)
  • Wiedza (19)
  • Kalendarz (41)
  • Centrum Wsparcia (46)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.