Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Nowa ustawa o należytej staranności w łańcuchu dostaw
Wydarzenie

Nowa ustawa o należytej staranności w łańcuchu dostaw

Współpracujesz z kontrahentami niemieckimi lub prowadzisz działalność gospodarczą w Niemczech? Weź udział w organizowanym przez PwC webinarium „Nowa ustawa o należytej staranności w łańcuchu dostaw. Wpływ na polskich i zagranicznych kontrahentów” i przyjrzyj się bliżej niemieckim przepisom, aby sprawdzić, czy Twoja firma jest przygotowana na wejście nowej regulacji. Webinarium odbędzie się 8 listopada 2022 r. o godz. 11.00.

1 stycznia 2023 r. wejdzie w życie nowa niemiecka ustawa o należytej staranności w łańcuchu dostaw, zobowiązująca podmioty działające na terenie Niemiec do analizy ryzyka związanego z naruszaniem przez przedsiębiorców praw człowieka i powodowaniem szkód w środowisku poprzez ich działalność.

Organizowane przez PwC webinarium skoncentruje się na zakresie i celach niemieckiej ustawy o należytej staranności, określeniu jej wpływu na firmy działające w niemieckich łańcuchach dostaw oraz zarekomendowaniu działań, które pomogą przygotować ich firmy na nadchodzące zmiany w ochronie praw człowieka. Zaprezentowane zostaną również działania UE na rzecz wdrożenia porównywalnych regulacji na poziomie Wspólnoty Europejskiej.

Webinarium odbędzie się w języku angielskim.

Rejestracja odbywa się przez formularz

  • Wszystko
  • Aktualności (30)
  • Wiedza (21)
  • Kalendarz (33)
  • Centrum Wsparcia (5)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.