Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Cykliczne spotkania dot. finansowania, narzędzi i rozwiązań z obszaru wsparcia i rozwoju firm
Oferta wsparcia

Cykliczne spotkania dot. finansowania, narzędzi i rozwiązań z obszaru wsparcia i rozwoju firm

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Podróże… rozwiń Usługi, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Podróże zagraniczne, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Szkło i ceramika, Jachty, statki i łodzie, Kopaliny, metale i paliwa, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Metale szlachetne, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Wyroby z papieru i celulozy, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Papier, tektura, celuloza, Artykuły drukowane, Meble, Meble gotowe i ich części, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Wyroby chemiczne, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso drobiowe i drób żywy, Wieprzowina i świnie żywe, Nabiał, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Zboża, mąki i wyroby z nich, Ryby i owoce morza, Żywność dla zwierząt, Pozostała żywność, Wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Silniki elektryczne i akumulatory, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Części do pojazdów (bez silników), Opony, Pozostałe towary zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Rozważasz ekspansję na rynki zagraniczne? Chcesz spotkać się z ekspertami? Szukasz odpowiedzi na pytania z jakich programów unijnych możesz sfinansować swoją działalność eksportową lub gdzie znaleźć środki na rozwój działalności? A może chcesz wiedzieć więcej o wdrażaniu innowacji w firmie? Interesujesz się tematyką brandingu? Planujesz zacząć przygodę z e-commerce? Na te i na inne pytania z zakresu instrumentów wsparcia rozwoju i działalności firmy znajdziesz odpowiedź na bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez mazowieckie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, działającego w strukturach Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

Korzyści

Dzięki spotkaniom uzyskasz nową wiedzę, dowiesz się jakich błędów nie popełniać i jak ich uniknąć. Będziesz mieć okazję do nawiązania kontaktów z ekspertami z danej dziedziny, wysłuchania ich doświadczeń i propozycji rozwiązań. Będziesz mieć okazję do przetestowania nowo uzyskanej wiedzy w praktyce. Dowiesz się więcej o ubezpieczeniach eksportowych, zarządzaniu ryzykiem kursowym, rozliczeniu podatku VAT, marketing i tworzenie ofert eksportowych. Na naszych spotkaniach eksperci podpowiedzą Ci jak opracować branding produktów lub rozpocząć swoją przygodę z e-commerce. Wszystkie nasze spotkania są bezpłatne.

Realizacja

Informacje o wydarzeniach publikowane są na stronach ARMSA i na facebooku. O szczegółach naborów na wydarzenia informujemy każdorazowo na stronach. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny.

Dane kontaktowe:

Logo Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.