Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Konferencje, seminaria i szkolenia o tematyce eksportowej
Oferta wsparcia

Konferencje, seminaria i szkolenia o tematyce eksportowej

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu eksportu, zapraszamy do uczestnictwa w organizowanych przez COIE konferencjach, seminariach i szkoleniach dotyczących tej tematyki. Tematyka poszczególnych wydarzeń jest bardzo zróżnicowana. Dotyczy zarówno szerokiego spektrum uwarunkowań (handlowych, prawnych, administracyjnych i kulturowych) na zagranicznych rynkach, jak i krajowych przepisów administracyjno-skarbowych, związanych z umiędzynaradawianiem działalności gospodarczej. Wybierając tematykę kolejnych wydarzeń, COIE kieruje się w głównej mierze potrzebami przedsiębiorców. Prelegenci to zarówno eksperci, na co dzień zajmujący się wsparciem firm w umiędzynaradawianiu ich działalności, jak i przedstawiciele urzędów, ministerstw, instytucji otoczenia biznesu powiązanych z dziedziną eksportową.

Korzyści

Uczestnicząc w oferowanych wydarzeniach, uzyskasz informacje na temat wielu zagranicznych rynków – krajów. Dowiesz się o możliwościach wprowadzenia wyrobów i usług na dany rynek, o korzyściach i niebezpieczeństwach związanych z eksportem, przepisach prawnych i administracyjnych, zwyczajach i różnicach kulturowych. Z drugiej strony eksperci ze znanych kancelarii przedstawią Ci zasady rozliczeń podatkowych i celnych transakcji eksportowych w kraju.

Realizacja

Informacje o kolejnych spotkaniach zamieszczamy w zakładce „aktualności” na stronie internetowej. Jeśli chcesz uzyskiwać informację drogą e-mailową, prześlij chęć otrzymania powiadomienia na adres mailowy: eksport@kujawsko-pomorskie.pl.

Daty

Wydarzenia odbywają się w miarę potrzeb i możliwości organizacyjnych.

Logo Województwa Kujawsko Pomorskiego

COIE – kujawsko-pomorskie

ul. Kopernika 4 87-100 Toruń

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.