Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja polskich firm do Mediolanu
Wydarzenie

Misja polskich firm do Mediolanu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach MCE-Mostra Convegno Expocomfort. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-15 marca 2024 r., w Mediolanie, Włochy. Zaproszenie jest w szczególności kierowane do firm z sektora HVAC+R, energii odnawialnej i efektywności energetycznej.

Panorama Mediolanu

Targi MCE-Mostra Convegno Expocomfort to wystawa o zasięgu międzynarodowym, odbywająca się co dwa lata w Fiera Milano. Wydarzenie gromadzi specjalistów sektora klimatyzacji, wodoru, uzdatniania wody, energii odnawialnej, magazynów energii oraz elektromobilności. Targi rokrocznie przyciągają ponad 1500 wystawców z całego świata. Polska jest krajem partnerskim tegorocznej edycji MCE-Mostra Convegno Expocomfort.

Udział w misji PAIH zapewnia:

  • wejściówki na targi Mostra Convegno Expocomfort (MCE) 2024,
  • udział w spotkaniu networkingowym, podczas którego odbędzie się prezentacja Poland – Business opportunities in new technologies sectors,
  • możliwość skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Mediolanie.

Koszty logistyczne, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 23 lutego 2024 r.

Regulamin »

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udzielają Aleksandra Leoncewicz: aleksandra.leoncewicz@paih.gov.pl i Grzegorz Gałczyński: grzegorz.galczynski@paih.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (10)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (17)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.