Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja gospodarcza polskich firm z branży motoryzacyjnej do Gruzji
Wydarzenie

Misja gospodarcza polskich firm z branży motoryzacyjnej do Gruzji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do udziału w misji gospodarczej, która odbędzie się w dniach 14˗16 września 2022 r. w Gruzji. Organizatorami wydarzenia są Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tbilisi oraz Ambasada RP w Gruzji.

Zaproszenie kierowane jest do polskich przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją na rynek gruziński. Misja gospodarcza ma na celu promocję oferty polskich przedsiębiorstw oraz ich wspieranie poprzez umożliwienie bezpośrednich kontaktów biznesowych z gruzińskimi firmami.

Program wizyty obejmie prezentacje polskich firm i produktów, w szczególności producentów i dostawców części zamiennych do transportu drogowego i kolejowego w tym składu pociągu, ładowarek do samochodów, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, usług ładowania, maszyn do transportu odpadów, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych. W ramach misji polskie firmy będą miały możliwość odbycia spotkań B2B z kluczowymi podmiotami gruzińskimi z branży motoryzacyjnej oraz spotkań informacyjnych z instytucjami państwowymi i organizacjami otoczenia biznesu.

Uczestnicy Misji ponoszą koszty przelotów, zakwaterowania oraz wyżywienia.

Chęć udziału w misji należy zgłosić za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 23 sierpnia 2022 r.

  • Wszystko
  • Aktualności (8)
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (34)
  • Centrum Wsparcia (52)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.