Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > II Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze
Wydarzenie

II Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) wraz z Ministerstwem Rozwoju i Technologii RP zapraszają do udziału w II Polsko-Niemieckim Forum Gospodarczym. Wydarzenie odbędzie się 2 lipca 2024 r. w Warszawie w hotelu Sheraton Grand przy ul. Prusa 2.

Forum będzie okazją do wymiany poglądów oraz nawiązania relacji pomiędzy przedstawicielami polskiego i niemieckiego biznesu, instytucjami otoczenia biznesu oraz organizacji branżowych.

Wydarzenie zainauguruje część oficjalna, podczas której głos zabiorą Krzysztof Paszyk, Minister Rozwoju i Technologii RP oraz Robert Habeck, Wicekanclerz i Minister Gospodarki i Ochrony Klimatu RFN. Bezpośrednio po oficjalnym otwarciu odbędzie się debata plenarna nt. niemieckich inwestycji w Polsce w kontekście aktualnych wyzwań na rynkach energetycznych. Po sesji plenarnej miejsce będą miały panele dyskusyjne, podczas których przedstawiciele biznesu z Polski i Niemiec będą rozmawiać o zagadnieniach związanych z zieloną transformacją, sektorem budowlanym oraz digitalizacją w obrębie ochrony zdrowia i miast przyszłości.

Celem forum jest nawiązanie i pogłębienie współpracy pomiędzy przedstawicielami niemieckich i polskich firm oraz omówienie potencjalnych możliwości wspólnych projektów biznesowych. Z uwagi na powyższe zapraszamy przedsiębiorców do udziału w lunchu networkingowym, który odbędzie się po panelach dyskusyjnych.

Zgłoszenia do udziału przyjmowane są za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 27 czerwca 2024 r.
Liczba uczestników forum jest ograniczona. PAIH nie pobiera od polskich przedsiębiorców opłat na żadnym etapie rejestracji na wydarzenie.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (45)
  • Wiedza (23)
  • Kalendarz (109)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.