Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)

Kontakt

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

Polska Agencja Inwestycji i Handlu to instytucja, w której wszyscy działamy globalnie. Z nami zagraniczne rynki są na wyciągnięcie ręki. Wierząc w sukces polskiej marki, każdego dnia wspieramy lokalnych przedsiębiorców w ich ekspansji zagranicznej.

Jak pomagamy eksporterom?

Polska Agencja Inwestycji i Handlu jest instytucją doradczą, działającą we współpracy z Grupą Polskiego Funduszu Rozwoju pod kierownictwem Ministerstwa Rozwoju i Technologii. PAIH to pierwszy punkt kontaktu dla eksporterów i inwestorów. Na co dzień działamy dwutorowo. Z jednej strony promujemy Polskę jako region inwestycyjny. Z drugiej strony wspieramy polskie firmy, chcące rozwijać swój biznes na arenie międzynarodowej. W związku z tym naszą działalność poza granicami Polski wspiera sieć Zagranicznych Biur Handlowych zlokalizowanych w ponad 50 krajach. Dbając o wizerunek i rozpoznawalność polskich produktów za granicą, współpracujemy z siecią ponad 150 ekspertów w dziedzinie handlu i inwestycji na całym świecie.

Naszą misją jest pomoc przedsiębiorcom w wyborze optymalnej ścieżki ekspansji zagranicznej. Jako eksporter możesz liczyć na nasze wsparcie już od momentu wejścia na nowy rynek. Pomożemy Ci w przygotowaniu dogłębnej analizy potencjału eksportowego. Następnie w opracowaniu szczegółowej strategii ekspansji na wybranych rynkach, sporządzeniu i weryfikacji listy potencjalnych partnerów biznesowych. A na koniec wesprzemy Cię w kontaktach z administracją publiczną i zachęcimy do udziału w misjach biznesowych.

Kluczem do sukcesu w działaniach wizerunkowych na rzecz promocji polskiej marki narodowej jest uczynienie z rodzimych produktów, usług i rozwiązań technologicznych „made in Poland” ambasadorów naszego kraju. Dlatego tak ważne są dla nas działania mające na celu zwiększenie istnienia świadomości polskich marek wśród międzynarodowych konsumentów. W tym celu promujemy produkty i usługi krajowe, np. na imprezach wystawienniczych, w zagranicznych sieciach handlowych i gazetach.

Skorzystaj ze wsparcia i wiedzy PAIH

Przedsiębiorco, pamiętaj: jesteśmy dla Ciebie. Nasi pracownicy każdego dnia czekają na Ciebie zarówno w naszej centrali na Kruczej 50 w Warszawie, jak i w Zagranicznych Biurach Handlowych. W naszej ofercie znajdziesz wsparcie zarówno dla start-upów, MŚP, jak i dużych firm.

Chcesz skorzystać z naszej pomocy? Odwiedź stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu lub skontaktuj się z nami już dziś.

Oferta wsparcia

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.