Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Wsparcie w kontaktach z administracją publiczną

Oferta wsparcia

Wsparcie w kontaktach z administracją publiczną

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Podróże… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Podróże zagraniczne, Usługi budowlane, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Jachty, statki i łodzie, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Szkło i ceramika, Kopaliny, metale i paliwa, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Metale szlachetne, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Wyroby z papieru i celulozy, Artykuły drukowane, Papier, tektura, celuloza, Meble, Meble gotowe i ich części, Wyroby chemiczne, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Mięso wołowe i bydło żywe, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Nabiał, Mięso drobiowe i drób żywy, Wieprzowina i świnie żywe, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Żywność dla zwierząt, Ryby i owoce morza, Zboża, mąki i wyroby z nich, Pozostała żywność, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Wyroby tytoniowe, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Części do pojazdów (bez silników), Opony, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Wsparcie w kontaktach z administracją publiczną często otwiera nowe perspektywy eksportu na rynki zagraniczne. Dlatego tak ważne jest nawiązanie relacji na linii biznes-administracja. W rezultacie umożliwiają Ci one efektywną realizację działalności gospodarczej poza granicami kraju.

Wsparcie w kontaktach z administracją publiczną

Potrzeba

Procedury administracyjne na lokalnym rynku sprawiają Ci trudności? Nie możesz dotrzeć do osób decyzyjnych w konkretnym temacie po stronie administracji? Jesteś przekonany, że kontakt z administracją publiczną pomógłby Ci w efektywniejszej ekspansji zagranicznej?

Wsparcie w kontaktach z administracją publiczną: korzyści

Decydując się na pomoc doświadczonych pracowników Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, zyskujesz:

  • pośrednictwo w relacjach oraz procedurach na styku biznes-administracja publiczna wszystkich szczebli;
  • wsparcie w relacjach biznes-administracja umożliwiające efektywną realizację Twojego projektu za granicą;
  • pomoc pracowników PAIH doświadczonych w kontaktach z administracją publiczną.

Realizacja

Zastanawiasz się, jak wygląda nasza pomoc w kontaktach z administracją publiczną? PAIH oferuje prosty i transparentny model współpracy:

  • Na początku zgłaszasz nam poprzez wypełnienie formularza kontaktowego potrzebę pomocy w nawiązaniu kontaktu z administracją w wybranym przez Ciebie kraju.
  • Następnie po przeanalizowaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą osoba dedykowana do obsługi branży w której działasz lub pracownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.
  • Ponadto istnieje możliwość zaangażowania w temat przedstawicieli lokalnej polskiej placówki dyplomatycznej.

Jeśli interesuje Cię wsparcie w kontaktach z administracją publiczną lub masz więcej pytań skontaktuj się z nami już dziś.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.