Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Misje biznesowe: odkryj potencjał swojego biznesu
Oferta wsparcia

Misje biznesowe: odkryj potencjał swojego biznesu

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Czas trwania
Bezterminowo

Dzięki wsparciu PAIH weźmiesz udział w międzynarodowych wydarzeniach takich jak: warsztaty, konferencje, targi czy spotkania biznesowe. Umożliwi Ci to lepsze zrozumienie lokalnego rynku oraz zwiększy świadomość Twojej marki wśród zagranicznych kontrahentów.

Misje biznesowe: osoby siedzą przy stole i słuchają wystąpienia

Potrzeba

Misje biznesowe pomogą Ci lepiej poznać kierunek eksportu, którym jesteś zainteresowany. Jeśli planujesz ekspansję na nowy rynek, z pewnością mierzysz się z wieloma wyzwaniami. Zarówno od strony formalno-prawnej, jak i w związku z brakiem sprawdzonych kontaktów biznesowych. A może jesteś już doświadczonym eksporterem, ale wciąż brakuje Ci informacji rynkowych lub branżowych specyficznych dla lokalnego rynku? Być może każdego dnia przekładasz plany ekspansji na jutro, ponieważ wiele czynników wpływa na odsunięcie decyzji eksportowej?

Misje biznesowe: korzyści

Przedsiębiorco, zaufaj naszym pracownikom, którzy z chęcią przygotują dla Ciebie program misji biznesowej w oparciu o znajomość lokalnej specyfiki gospodarczej i sieć kontaktów PAIH. Bez wątpienia korzystając z naszej usługi, zyskujesz:

  • udział w warsztatach, konferencjach, targach oraz spotkaniach biznesowych umożliwiających lepsze poznanie i zrozumienie specyfiki lokalnego rynku;
  • możliwość zaprezentowania Twojego produktu lub usługi;
  • nowe relacje biznesowe;
  • perspektywę przeprowadzenia rozmów B2B z potencjalnymi partnerami handlowymi;
  • możliwość poznania lokalnych uwarunkowań prowadzenia działalności, zasad funkcjonowania rynku.

Realizacja

Zastanawiasz się jak wygląda nasza pomoc w organizacji misji biznesowych?

W pierwszym kroku zgłaszasz się do PAIH przez dedykowany formularz kontaktowy. Następnie pracownicy PAIH skontaktują się z Tobą i ustalą dalsze działania.

W ramach misji biznesowej otrzymujesz: wsparcie logistyczne oraz informacyjne w zakresie rezerwacji biletów lotniczych oraz noclegów. Ze swojej strony pokrywasz koszty związane z przelotem, wizami, zakwaterowaniem oraz wyżywieniem. Samo uczestnictwo w misji jest bezpłatne.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w misji biznesowej lub masz więcej pytań skontaktuj się z nami już dziś.

Dane kontaktowe

logo_paih

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.