Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Szkolenia: dzielimy się wiedzą o rynkach zagranicznych

Oferta wsparcia

Szkolenia: dzielimy się wiedzą o rynkach zagranicznych

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Podróże zagraniczne, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Jachty, statki i łodzie, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Szkło i ceramika, Kopaliny, metale i paliwa, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Metale szlachetne, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Artykuły drukowane, Papier, tektura, celuloza, Meble, Meble gotowe i ich części, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Wyroby chemiczne, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso drobiowe i drób żywy, Nabiał, Wieprzowina i świnie żywe, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Zboża, mąki i wyroby z nich, Ryby i owoce morza, Żywność dla zwierząt, Pozostała żywność, Wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Części do pojazdów (bez silników), Opony zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Szkolenia organizowane przez PAIH, w większości w formie webinariów, to doskonała możliwość do zdobycia niezbędnej wiedzy eksportowej. Z pewnością szkolenia online zainteresują szeroką rzeszę przedsiębiorców planujących ekspansję zagraniczną. Bezsprzecznie będą stanowić dla nich możliwość poszerzenia lub uzupełnienia swojej wiedzy o rynkach zagranicznych.

Webinaria PAIH

Potrzeba

Szukasz więcej informacji na temat rynków zagranicznych? Interesuje Cię rozwój branż w wybranej przez Ciebie destynacji? Zastanawiasz się, jak rozpocząć ekspansję zagraniczną? A może po prostu potrzebujesz specjalistycznej wiedzy branżowej? Biorąc pod uwagę różnorodne zapotrzebowanie eksporterów, webinaria organizowane przez doświadczonych pracowników PAIH poruszają szeroką gamę tematów. Dlatego dokładamy starań, aby pośród licznych szkoleń online każdy przedsiębiorca znalazł interesujące go zagadnienie.

Szkolenia PAIH: korzyści

Zaufaj naszym pracownikom, którzy skrupulatnie przygotowują dla Ciebie szkolenia. Biorąc w nich udział, możesz liczyć na:

  • doradztwo ekspertów rynkowych i sektorowych;
  • przybliżenie charakterystyki poszczególnych rynków i sektorów;
  • wiedzę pomocną w zrozumieniu praktycznych aspektów prowadzenia działalności eksportowej.

Realizacja

Zastanawiasz się, jak skorzystać z oferty szkoleń PAIH? Po pierwsze wystarczy na bieżąco śledzić wpisy dedykowane szkoleniom online na stornie PAIH, nasze kanały social media (Linkedin, Facebook, Twitter) lub zapisać się do newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Jeśli znajdziesz interesujące Cię wydarzenie, wystarczy zapisać się na listę uczestników i dołączyć do wydarzenia we wskazanym terminie.

Przedsiębiorco jesteś głodny wiedzy? Sprawdź najnowszą ofertę webinariów PAIH i zapisz się na nie już dziś.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.