Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Regionalne Biura Handlowe
Oferta wsparcia

Regionalne Biura Handlowe

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Czas trwania
bezterminowo

Potrzeba

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie polskich firm na wsparcie w ekspansji międzynarodowej Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) uruchomiła Regionalne Biura Handlowe. Współpraca z Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi oraz innymi podmiotami z Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) umożliwia skuteczne wsparcie przedsiębiorstw zainteresowanych ekspansją zagraniczną.

Korzyści

  1. Lepsze określanie potrzeb eksporterów. Dzięki obecności na szczeblu regionalnym PAIH będzie mogła dokładniej identyfikować potrzeby polskich firm związane z ekspansją zagraniczną. To pozwoli na bardziej skuteczne wsparcie i dostosowanie oferty do indywidualnych wymagań przedsiębiorców.
  2. Wzmocnienie współpracy z lokalnymi organizacjami. Regionalne Biura Handlowe stanowią platformę do zacieśnienia współpracy między PAIH a lokalnymi organizacjami gospodarczymi i branżowymi. Ta synergia pozwoli na wymianę doświadczeń, promocję wspólnych projektów oraz lepsze wykorzystanie lokalnych zasobów.
  3. Edukacja i dostarczanie informacji. Priorytetem działania Regionalnych Biur Handlowych będzie edukacja małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie eksportu oraz dostarczanie aktualnych informacji o rynkach zagranicznych. To umożliwi firmom bardziej świadome podejmowanie decyzji i skuteczniejsze działania na arenie międzynarodowej.

Realizacja

Regionalne Biura Handlowe stanowią uzupełnienie oferty PAIH i wzmacniają działalność Zagranicznych Biur Handlowych na całym świecie. Dzięki tej inicjatywie polskie firmy zyskają jeszcze szerszy dostęp do wsparcia w procesie ekspansji zagranicznej, co przyczyni się do zwiększenia ich konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.

Sprawdź lokalizację Regionalnych Biur Handlowych

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.