Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Pakiet informacyjny: zyskaj niezbędne informacje rynkowe

Oferta wsparcia

Pakiet informacyjny: zyskaj niezbędne informacje rynkowe

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Usługi… rozwiń Usługi, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Usługi transportowe i kurierskie, Podróże zagraniczne, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Jachty, statki i łodzie, Szkło i ceramika, Kopaliny, metale i paliwa, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Metale szlachetne, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Papier, tektura, celuloza, Artykuły drukowane, Meble, Meble gotowe i ich części, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Wyroby chemiczne, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso wołowe i bydło żywe, Mięso drobiowe i drób żywy, Nabiał, Wieprzowina i świnie żywe, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Zboża, mąki i wyroby z nich, Ryby i owoce morza, Żywność dla zwierząt, Wyroby tytoniowe, Pozostała żywność, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Części do pojazdów (bez silników), Opony, Pozostałe towary zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Pakiet informacyjny to usługa PAIH, która umożliwi Ci pozyskanie wysokiej jakości materiały analityczne bazujące na wiedzy i relacjach PAIH. Dlatego opracowania przygotowane we współpracy z partnerami międzynarodowymi pomogą Ci w zrozumieniu specyfiki lokalnego rynku i przygotowaniu do ekspansji.

Pakiet informayjny. Obrazek przedstawia analizy i opracowania PAIH.

Potrzeba

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem eksportu produktów lub usług na nowy rynek? Chcesz podjąć decyzję o tym, czy inwestować poza granicami Polski? A może próbujesz zdobyć informacje o branży w danym kraju lub informacje o otoczeniu konkurencyjnym? Lub potrzebujesz najbardziej aktualnych danych rynkowych?

Pakiet informacyjny: korzyści

Zaufaj naszym pracownikom, którzy z chęcią przygotują dla Ciebie pakiet informacyjny w oparciu o znajomość lokalnej specyfiki gospodarczej i sieć kontaktów PAIH. Korzystając z naszej usługi, zyskujesz:

  • materiał informacyjny niezbędny do podjęcia decyzji o wejściu lub rozwoju na danym rynku;
  • wsparcie informacyjne wypracowane w przystępnej formie przez ekspertów rynkowych i sektorowych;
  • wysokiej jakości materiał analityczny bazujący na wiedzy i relacjach PAIH;
  • materiał analityczny przygotowany przy współpracy z partnerami międzynarodowymi;
  • zbiór informacji pomocnych do zrozumienia specyfiki lokalnego rynku i przygotowania się do ekspansji zagranicznej.

Realizacja

Zastanawiasz się, jak wygląda nasza pomoc w przygotowaniu pakietu informacyjnego?

  • Po pierwsze zgłaszasz nam potrzebę otrzymania przygotowanego pakietu informacyjnego poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
  • Następnie po przeanalizowaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą osoba dedykowana do obsługi branży, w której działasz i/lub ekspert rynkowy pracujący na wskazanym rynku.
  • Zostaje Ci przekazany materiał informacyjny niezbędny do podjęcia decyzji o wejściu lub rozwoju na danym rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymana przez Ciebie analiza miała przystępną formę.

Jeśli jesteś zainteresowany przygotowaniem dla Ciebie pakietu informacyjnego lub masz więcej pytań skontaktuj się z nami już dziś.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.