Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Lista partnerów biznesowych: zyskaj rzetelne kontakty
Oferta wsparcia

Lista partnerów biznesowych: zyskaj rzetelne kontakty

Lista partnerów biznesowy jest podstawą w prowadzeniu ekspansji zagranicznej. Pracownicy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu udzielą Ci niezbędnego wsparcia w znalezieniu partnerów biznesowych na wybranym przez Ciebie rynku zagranicznym.

Lista partnerów biznesowych

Potrzeba

Przedsiębiorco, czy przed nawiązaniem pierwszego kontaktu z potencjalnym partnerem biznesowym wolisz sprawdzić jego wiarygodność? Zamierzasz podpisać kontrakt i chcesz wcześniej zweryfikować kondycję finansową potencjalnego odbiorcy? A może chcesz wiedzieć, czy przeciwko wybranemu partnerowi nie toczy się postępowanie sądowe?

Lista partnerów biznesowych: korzyści

Przedsiębiorco – zaufaj naszym pracownikom, którzy z chęcią przygotują dla Ciebie listę partnerów biznesowych w oparciu o znajomość lokalnej specyfiki gospodarczej i sieć kontaktów PAIH. Korzystając z naszej usługi, bez wątpienia zyskujesz:

  • informacje o wiarygodności partnera biznesowego w oparciu o światowej klasy narzędzia analityczne;
  • pewność co do sytuacji ekonomiczno-finansowej potencjonalnego partnera;
  • pewność co do tego, czy przeciwko potencjalnemu partnerowi handlowemu nie toczą się postępowania sądowe;
  • potwierdzenie, czy wybrany partner handlowy pod wskazanym do kontaktu adresem prowadzi rzeczoną działalność gospodarczą.

Realizacja

Zastanawiasz się jak wygląda nasza pomoc przy tworzeniu listy partnerów biznesowych?

  • Na początku zgłaszasz nam poprzez wypełnienie formularza kontaktowego potrzebę weryfikacji potencjalnego partnera handlowego.
  • Następnie po przeanalizowaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą osoba dedykowana do obsługi branży, w której działasz. Przeważnie jest to ekspert rynkowy pracujący na wskazanym przez Ciebie rynku.
  • Dodatkowo, poza przekazaniem dostępnych informacji o wybranym podmiocie, możemy pomóc Ci w nawiązaniu pierwszego kontaktu ze wskazaną przez Ciebie firmą. W tym przypadku możesz liczyć na pomoc pracownika Zagranicznego Biura Handlowego.

Jeśli potrzebujesz pomocy w opracowaniu listy partnerów biznesowych lub masz więcej pytań skontaktuj się z nami już dziś.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.