Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Spotkania B2B: poznaj swojego partnera biznesowego

Oferta wsparcia

Spotkania B2B: poznaj swojego partnera biznesowego

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Podróże zagraniczne, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Jachty, statki i łodzie, Szkło i ceramika, Kopaliny, metale i paliwa, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Metale szlachetne, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Papier, tektura, celuloza, Artykuły drukowane, Meble gotowe i ich części, Meble, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Wyroby chemiczne, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso drobiowe i drób żywy, Wieprzowina i świnie żywe, Nabiał, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Zboża, mąki i wyroby z nich, Ryby i owoce morza, Żywność dla zwierząt, Pozostała żywność, Wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Opony, Części do pojazdów (bez silników) zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Spotkania B2B to istotny element prowadzenia biznesu nie tylko na rodzimym rynku, ale i w ekspansji zagranicznej. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi Twoje produkty i usługi przestają być anonimowe na rynkach zagranicznych. Dodatkowo sam możesz opowiedzieć więcej o swojej marce. Przecież nikt nie wie o niej tyle co Ty. Nasi pracownicy Zagranicznych Biur Handlowych PAIH chętnie pomogą zorganizować Ci spotkania B2B ze sprawdzonymi kontrahentami. Kto wie, może już dzięki pierwszemu spotkaniu uda się Twojej marce zaistnieć w świadomości zagranicznych konsumentów?

Zdjęcie z lotu ptaka przedstawiające spotkanie B2B

Potrzeba

Potrzebujesz wsparcia w nawiązaniu kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi za granicą? Nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka firma najbardziej odpowiada profilowi Twojej działalności biznesowej? A może po prostu brak Ci doświadczenia i potrzebujesz asysty doświadczonego zespołu?

Spotkania B2B: korzyści

Przedsiębiorco, zaufaj naszym pracownikom, którzy z chęcią przygotują dla Ciebie sesję B2B w oparciu o znajomość lokalnej specyfiki biznesowej i sieć kontaktów PAIH. Korzystając z naszej usługi, zyskujesz:

  • możliwość odbycia spotkań z wybranymi i zweryfikowanymi partnerami biznesowymi oraz przedstawicielami lokalnych organizacji wsparcia biznesu i administracji rządowej;
  • wsparcie w identyfikacji potencjalnych partnerów biznesowych za granicą;
  • nawiązanie długofalowej relacji biznesowej z partnerem zagranicznym;
  • zaistnienie w świadomości zagranicznych konsumentów;
  • promocję marki i produktów Twojego przedsiębiorstwa;
  • miejsce do spotkań B2B*.

Spotkania B2B: realizacja

Zastanawiasz się, jak wygląda nasza pomoc w organizacji spotkań B2B?
Po pierwsze identyfikujemy potencjalnych partnerów biznesowych za granicą dopasowanych do profilu Twojego przedsiębiorstwa lub usługi, którą chcesz wprowadzić na rynek zagraniczny.

Po drugie organizujemy spotkania indywidualne z wybranymi przez klienta partnerami biznesowymi oraz przedstawicielami lokalnych organizacji wsparcia biznesu i administracji rządowej.

Ponadto, jeśli potrzebujesz, możemy udostępnić pomieszczenie w celu organizacji spotkań biznesowych w biurach Agencji na wybranych rynkach*.

*Wynajem pomieszczeń na sesje b2b dotyczy tylko spotkań organizowanych bezpośrednio przy pomocy Agencji i nie jest możliwy we wszystkich placówkach zagranicznych.

Jeśli jesteś zainteresowany pomocą w organizacji spotkań B2B lub masz więcej pytań skontaktuj się z nami już dziś.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.