Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Analiza potencjału eksportowego: poznaj swoje możliwości
Oferta wsparcia

Analiza potencjału eksportowego: poznaj swoje możliwości

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Podróże… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Podróże zagraniczne, Usługi budowlane, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Budowa i wykończenie budowli, Farmacja i biotechnologia, Kopaliny, metale i paliwa, Szkło i ceramika, Jachty, statki i łodzie, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Metale szlachetne, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Maszyny, urządzenia i ich części, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Kosmetyki i detergenty, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Papier, tektura, celuloza, Artykuły drukowane, Meble, Meble gotowe i ich części, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Wyroby chemiczne, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso drobiowe i drób żywy, Nabiał, Wieprzowina i świnie żywe, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Zboża, mąki i wyroby z nich, Ryby i owoce morza, Pozostała żywność, Żywność dla zwierząt, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Wyroby tytoniowe, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Opony, Części do pojazdów (bez silników) zwiń assets/ico/rozwin

Analiza potencjału eksportowego pod kątem rozpoczęcia lub rozszerzenia działalności eksportowej to usługa skierowana do eksporterów na każdym etapie ekspansji zagranicznej. Stworzyliśmy ją tak, aby umożliwiała wyodrębnienie przewag konkurencyjnych Twoich produktów lub usług na rynkach międzynarodowych.

Analiza potencjału eksportowego

Potrzeba

Planujesz rozpocząć ekspansję zagraniczną? A może planujesz dalszy rozwój swoich produktów i usług za granicą? Zastanawiasz się, czy Twój produkt będzie wystarczająco konkurencyjny na nowym rynku zagranicznym? A może nie potrafisz wskazać słabych i mocnych stron swojej usługi?

Analiza potencjału eksportowego: korzyści

Zaufaj naszym pracownikom, którzy z chęcią przygotują dla Ciebie analizę potencjału eksportowego. Korzystając z naszej usługi, bez wątpienia zyskujesz:

  • wypunktowanie mocnych i słabych stron Twojej oferty eksportowej;
  • prezentację szans i zagrożeń Twojej ekspansji zagranicznej;
  • konsultację z doświadczonym ekspertem ds. eksportu;
  • wiedzę na temat najbardziej perspektywicznych rynków rozwoju Twojej działalności;
  • rekomendacje dotyczące dalszych działań eksportowych związanych z Twoją usługą lub produktem.

Realizacja

Zastanawiasz się, jak wygląda nasza pomoc w przygotowaniu dla Ciebie materiałów analitycznych?

  • Po pierwsze zgłaszasz się do PAIH za pomocą formularza kontaktowego.
  • W następnym kroku kontaktuje się z Tobą doświadczony ekspert z zespołu PAIH ds. eksportu.
  • W kolejnym kroku podejmujecie próbę ustalenia najbardziej perspektywicznych rynków dotyczących rozwoju Twojej działalności eksportowej.
  • Na zakończenie otrzymujesz rekomendacje dalszych działań i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś zainteresowany przygotowaniem dla Ciebie analizy potencjału eksportowego lub masz więcej pytań skontaktuj się z nami już dziś.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.