Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH i Konsulatu RP na targach China Hi-Tech Fair w Shenzhen
Wydarzenie

Stoisko PAIH i Konsulatu RP na targach China Hi-Tech Fair w Shenzhen

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy działające w branży nowych technologii do udziału w Polskim Stoisku Narodowym na międzynarodowych targach China Hi-Tech Fair 2023. W tym roku polski pawilon współorganizują Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Szanghaju oraz Konsulat RP w Kantonie.

China Hi-Tech Fair to największe targi branży nowych technologii organizowane w Chinach. W ubiegłym roku wydarzenie, mimo restrykcji związanych z Covid-19, zgromadziło ponad 5,6 tys. wystawiających, a udział w edycji off-line wzięło łącznie 41 krajów i organizacji międzynarodowych. Wydarzenie przyciągnęło ponad 200 tys. odwiedzających.

Dzięki obecności na targach China Hi-Tech Fair polskie firmy zyskują szansę na uzyskanie szybkiego dostępu do chińskiego rynku, zwiększenia ekspozycji swojej marki oraz zaprezentowania najnowsze produkty i usługi, a także nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem chińskich mediów.

Obecność na stoisku daje możliwość:

  • zaprezentowania własnej oferty eksportowej,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia pracowników Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Szanghaju.

Koszty związane z wynajmem i zabudową stoiska pokrywa PAIH. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Organizator: Shenzhen Convention & Exhibition Center Management Co Ltd

Data: 15-19.11.2023

Firmy zainteresowane udziałem w targach China Hi-Tech Fair 2023 i prezentacją oferty w ramach polskiego stoiska zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 24 września 2023 r.

Decyzja o zakwalifikowaniu wystawców zostanie podjęta przez kierownika ZBH w Szanghaju wraz z zespołem współpracowników na podstawie kompletnego i prawidłowo wypełnionego formularza.

  • Wszystko
  • Aktualności (16)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (26)
  • Centrum Wsparcia (2)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.