Przetarg ogłoszony przez Spółkę Oczyszczania stanu Paraná
Dział handlowy Ambasady Brazylii w Warszawie informuje o międzynarodowym przetargu ogłoszonym przez SANEPAR – Spółkę Oczyszczania stanu Paraná.
Czytaj tylko te treści, które Cię interesują - dopasuj Trade do siebie
Czytaj tylko te treści, które Cię interesują - dopasuj Trade do siebie
Zaktualizowano: 23.08.2022
Opublikowano: 28.06.2022
Warszawa
W dniu 14 września 2022 r. w w siedzibie Santander Bank Polska (Warszawa, Al. Jana Pawła II 17) odbędzie się seminarium „Doing Business in Brazil”.
Seminarium pod auspicjami Ambasady Brazylii w Warszawie, Polsko – Portugalskiej Izby Gospodarczej oraz Santander Bank Polska jest poświęcone możliwościom inwestowania na rynku brazylijskim. Spotkanie poprowadzą wybitni eksperci i praktycy, którzy przekażą informacje z pierwszej ręki na temat polskich inwestycji w Brazylii, w tym ram prawnych, finansowania oraz wsparcia Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej (PPCC) udzielanego polskim firmom, które chcą działać na brazylijskim rynku.
Celem seminarium jest dostarczenie wszelkich niezbędnych narzędzi pomocnych inwestorom w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących przyszłych przedsięwzięć biznesowych w tym kraju.
Przemówienie wstępne wygłosi Jego Ekscelencja Haroldo de Macedo Ribeiro, Ambasador Brazylii w Polsce. Prelegentami będą m.in.:
Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim, bez tłumaczenia. Udział w seminarium jest bezpłatny.
Aby się zarejestrować, wypełnij formularz rejestracyjny
Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.