Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Katalog produktów eksportowych województwa kujawsko-pomorskiego
Oferta wsparcia

Katalog produktów eksportowych województwa kujawsko-pomorskiego

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary
Czas trwania
2021-2023

Potrzeba

Jeśli zajmujesz się działalnością eksportową, COIE proponuje Ci bezpłatną promocję Twojej firmy i produkowanych przez Ciebie wyrobów lub świadczonych usług na zagranicznych rynkach, dzięki cyklicznemu wydawnictwu, jakim jest Katalog produktów eksportowych województwa kujawsko-pomorskiego „Made in kujawsko-pomorskie”.

Korzyści

Dzięki temu wydawnictwu możesz zaprezentować swoją firmę bezpłatnie, a zaoszczędzone w ten sposób środki będziesz mógł przeznaczyć na jej rozwój.
Informacja o twojej działalności, w tym o produkowanych wyrobach lub świadczonych usługach, zamieszczone będą w polskiej i angielskiej wersji językowej publikacji. Publikacja jest dostarczana do polskich placówek dyplomatycznych na świecie, Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, bilateralnych instytucji otoczenia biznesu oraz zagranicznych placówek dyplomatycznych w Polsce. Katalog jest rozpowszechniany podczas wiodących, międzynarodowych wydarzeń o charakterze gospodarczym, jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze, misje handlowe, spotkania z przedstawicielami regionów partnerskich, w których udział biorą przedstawiciele Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu (w tym Kujawsko-pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów). Jego dotychczasowe i kolejne wydania są dostępne na stronie internetowej K-P COIE.

Realizacja

Jeśli chcesz skorzystać z oferty promocji wizytówki swojej firmy w Katalogu Produktów Eksportowych. Made in Kujawsko-Pomorskie – edycja 2023-2024, śledź aktualności stronie internetowej K-PCOIE, gdzie każdorazowo, z wyprzedzeniem pojawiają się informacje o rozpoczęciu naboru do kolejnej edycji Katalogu. Możesz też już teraz przesłać na adres eksport@kujawsko-pomorskie.pl chęć otrzymania powiadomienia o rekrutacji drogą e-mailową, Jeśli nie widziałeś jeszcze Katalogu, możesz zapoznać się z poprzednimi jego wydaniami w formacie pdf, które są dostępne tutaj.

Daty

W tej chwili na rynku funkcjonuje edycja 2022-2023.

Logo Województwa Kujawsko Pomorskiego

COIE – kujawsko-pomorskie

ul. Kopernika 4 87-100 Toruń

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.